Modaya Dair Herşey Butikimbutik.com,  tıpkı 5 yılı aşkın süredir hizmet veren perakende sektöründe yer alan mağazalarında olduğu gibi, internette de zirveyi hedefleyerek Mayıs 2012de yola çıktı.

Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ön plana taşıyarak; Kapıda Ödeme ve en önemlisi - hiç bir yerde olmayan, sadece Butikimbutik.com'a özel "Anında Kargo" sistemi ile müşterilerine özel hizmet vermektedir.

Butikimbutik.com Haziran/2016'dan beri Anında Kargo sistemini Hızlı Gönderi olarak değiştirmiş,

Gelen siparişleri, geliş tarihleri ve saatlerine göre sırası ile hızlı bir şekilde kargolamaya başlamıştır.

Güvenli Alışveriş butikimbutik.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır.

butikimbutik.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

Kalite ve Orijinallik Garantisi Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında Butikimbutik'in özel bir birimiyle, depoda paketleme aşamasında ise %100 kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.

En iyi Müşteri Deneyimi En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan butikimbutik.com,7 gün 24 saat ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook, İnstagram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.


butikimbutik.com'dan almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir ürünü değişim yapmak isterseniz, 3 gün içinde kolayca geri gönderebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR